Jak najskuteczniej nauczyć się samoobrony?

Niezależnie od tego, w jakim wieku się znajdujesz i gdzie mieszkasz, możesz paść ofiarą napaści. Jeśli boisz się o swoje bezpieczeństwo lub chcesz umieć obronić swoich najbliższych, to zapisz się na kurs krav maga. To najlepszy sposób, by pod okiem profesjonalisty najlepiej zrozumieć i umieć poradzić sobie w stresujących sytuacjach. Trenerzy pokażą ci jak zapanować nad paraliżującym stresem i wykorzystać zastrzyk adrenaliny.

Kurs krav maga – czego się nauczysz?

Podczas kursu nauczysz się jak bronić się w trakcie napaści. To bardzo ważne, by umiejętnie wykorzystać słabości przeciwnika i wszystko to, co znajduje się pod ręką. Sam kurs krav maga jest świetnym sposobem, by nauczyć się reagować na otwarte akty przemocy wobec siebie. Najczęściej spotykaną reakcją jest paraliżujący strach i nieskuteczna próba ucieczki. Podczas kursu nauczysz się jak zablokować atak, odeprzeć go i wyswobodzić się z ryzykownej sytuacji. Trenerzy pokażą również jak w konieczności wyprowadzić odpowiednio silny i skuteczny cios. To nie tylko pożyteczna wiedza, ale również pozwalająca na praktyczne uratowanie siebie i najbliższych z opresji.

Dla kogo przeznaczony jest kurs krav maga?

Kurs krav maga jest przeznaczony dla każdego, kto ceni sobie swoje bezpieczeństwo, i chciałby być przygotowany na wszelką ewentualność. Programy treningowe dopasowane są do najróżniejszych poziomów zaawansowania, tak by z kursu mogli korzystać wszyscy chętni. To świetne rozwiązanie również dla dzieci, które podczas treningów świetnie się bawią i spędzają czas z rówieśnikami.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*